MÖBLER / Bord / Piedestal 13824568
nr 1382 4568
Piedestal
Tidigt 1900-tal. Höjd: 96 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:16:56
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr